Сайт Василия Волги
Пятница, 03.02.2023, 08:22
| RSS
 
Главная
Меню сайта
Главная » 2008 » Апрель » 14 » ИНТЕРВЬЮ ГАЗЕТЕ "ЕКСПРЕС" г.Львов
ИНТЕРВЬЮ ГАЗЕТЕ "ЕКСПРЕС" г.Львов
22:02
Василь Волга, Союз Лівих Сил:

Як ви оцінюєте вихід Євгена Філіндаша з СПУ?

Філіндаш завжди був принциповою людиною. Це – один з небагатьох членів Соцпартії, які не торгували совістю. Його вихід – цілком природній і вірний вчинок. Цьому молодому політику із “старими лівими” справді було вже не по дорозі. У нього попереду велика політична перспектива. Попри свій вік, він пройшов надзвичайно багато, встоявши у своїх переконаннях. Нажаль, його спіткала така ж участь, як і більшість людей, які йдть за Олександром Олександровичем. В принципі, це є хвороба “старих лівих” -- СПУ, КПУ, ПСПУ, СДПУ(о). Вони занадто захопилися грою в політику, забувши про свої програмні засади. Тривалий час незмінні лідери цих політичних проектів, перебуваючи в різноманітних союзах і конфігураціях, просто перемістили ідеологію на задній план.
До того ж, Олександр Олександрович вчинив вкрай непорядно по відношенню до Євгена Васильовича. Перед формуванням списків Мороз привселюдно підписав угоду з Філіндашем як головою Спілки молодих соціалістів про те, що в кожній десятці виборчого списку відводиться місце для представника СМС. Відтак Філіндаш мав бути на десятому місці, його заступник – на 20-му і т.д. Через 10 днів на з”їзді СПУ Мороз пропонує Філіндашу 38 місце, не згадуючи взагалі про молодь. Отже, Філіндаш ще тоді мав всі підстави для того, щоби прийняти для себе таке рішення.

Як тоді ставитися до заяв Станіслава Ніколаєнко і райдужні перспективи влиття в СПУ нових партій?

Правда полягає в тім, що в Україні сьогодні 144 політичні партії. Серед них можна з легкістю знайти тих, хто за 50 тисяч доларів, підписавши папери, публічно підтвердить своє влиття в СПУ. За цим криється лише бажання “старих лівих” залишатися присутніми в медійному просторі.
Знаєте, якби на останньому партійному з”їзді Ніколаєнко став головою СПУ, то вже наступного дня я був би в нього з пропозицією координації зусиль для створення єдиного лівого блоку. Для того, щоби вивести СПУ з розряду “старих лівих” в “нові ліві”.

Яке майбутнє має партія з нинішнім керівництвом?

Мороз зараз робить все можливе і неможливе для того, щоби вичистити партію від будь-яких “елементів” із власною думкою. А для того, щоби решта були слухняними, він провів певні маніпуляції із статутом на партійному з”їзді. Цю покірну політичну силу він буде пропонувати Медведчуку. Спосіб і форми продажу можуть бути різними. Аж до прийняття Морозом рішення піти “на службу” до Медведчука, залишившись головою партії. Тобто, єдиний варіант майбутнього партії при Морозі – це служіння Віктору Медведчуку.

І скільки може коштувати СПУ: за умови нинішнього кадрового складу, та за умови об”єднання з іншими партіями?

Орієнтовно, на рахунках СПУ в різних банках (за період участі у виборчій кампанії) назбиралося близько 30 мільйонів гривень. Додайте сюди інфраструктуру СПУ (офіси, техніка, ЗМІ) -- вийде приблизно 15-20 мільйонів доларів. Тобто таку суму будуть просити, а після певних торгів отримають 10-12 мільйонів.
Не слід розуміти, що продаж буде на “відкритому аукціоні”, коли Олександр Олександрович стукатиме по столу молоточком зі словами: “Партія продається! Хто дасть більше?!”. Продаж виконуватиметься через негласне підписання паперів, а також через проведену спільну роботу -- підготовку до президентських виборів. А головне – створення до парламентських виборів єдиного блоку “старих лівих”. Це і є проект, який реалізовуватиме Віктор Медведчук. А Мороз має шанси стати центром цього блоку.

Навіщо Медведчуку “засвічений” продукт?

Медведчук стає серйозним політичним гравцем на політичній мапі України і фаворитом східного сусіди завдяки тому, що його кум очолив Росію як Президент. Безумовно, він повертається в політику. Однак СДПУ(о) на сьогодні втратила свої структурні підрозділи. СПУ такі осередки зберегла, попри всі негаразди. Тож Медведчуку дуже доречним стане надбання їхньої інфраструктури. Для цього й формується координаційний центр “старих лівих”. Силою тяжіння тут виступила СДПУ(о). Мороз системно робить гучні заяви про те, як вони з Медведчуком координують свої зусилля, створюючи багато галасу і піару. Що й потрібно Віктору Володимировичу...

Просмотров: 1462 | Добавил: Василий_Волга | Рейтинг: 3.8/4 |
Всего комментариев: 191 2 »
1 лом  
0
Нужно срочно принять Филиндаша в ряды СЛС. И с ним ещё половину Соцпартии.

2 Олег  
0
Василий Александрович!
На внеочередном съезде СПУ был замечен в президиуме Владимир Бойко. Это авторитетный человек, как в СПУ, так и в стране. Бойко не может терпеть несправедливость и ложь. Когда он будет с нами? В крайнем случае, когда он уйдет от "них" (маргиналов, дискредитирующих Левую идею)?
Что касается Семенюк - это позор. Как можно цепляться за кресло Главы ФГИ вопреки принципам честной политики?!
С уважением, Олег

3 ВАЛЕРИЙ ПЕТРОВИЧ  
0
Василий Александрович!
Почему-то считается,что со сменой ориентации или по простому "вывески" того или иного труженика
политических полей и огородов, неважно "плохого" или "хорошего" с ним снимается и отправляется в странствия и весь его лекторат. Ведь на самом деле это не так.Я не отрицаю влияния политиков(приёмы и методы могут быть самые разнообразные) на определенные группы людей,но в большей своей части избиратель независим. И самое главное с очередными выборами становится всё более закалённым,опытным,устойчивым к недобросовестным пиар-технологиям.Например дешевые трюки 90-х сегодня не пройдут. Я считаю,что уделять большок внимание полемике по второразрядным,ведомым политикам не стоит,они в конечном итоге посредники(организаторы связей)между ведущим лидером и конечным избирателем.
СЛС действует тактически правильно, направив главные усилия на получение всенародной поддержки,не погрязнув в отличие от других политических сил, в интригах с сомнительными,часто уже уходящими фигурантами.
С уважением,В.П.

4 CH  
0
УИНСТОН ЧЕРЧИЛЛЬ, характеризуя участников политического процесса в странах, так называемой, "развитой демократии", делил их всего на два сорта, полагая, что :
ПОЛИТИК - тот , кто думает о "будущем" ;
ПОЛИТИКАН - тот , кто думает "о будущих выборах" ;
Он не мог,естественно, знать современной УКРАИНЫ, в которой появился такой новый "участник политического процесса" , который совершенно не думает о "будущем" и которому, к тому же, совершенно безразличны и результаты "будущих выборов". ЦЕЛЬ нового участника, современного нам «украинского ПОЛИТЮГАНА», проста и не затейлива : ДЕНЬГИ ! А именно : ТЕ ДЕНЬГИ, которые "ПОЛИТЮГАН" может заработать на продаже и перепродаже своего политического бренда И здесь совершенно не важно : "старый" он или "молодой" , "левый" или "правый" Всех "ПОЛИТЮГАНОВ" роднит одна страсть : ДЕНЬГИ, и одна идеология : БОЛЬШИЕ ДЕНЬГИ ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ !
А за это «ПОЛИТЮГАНЫ» и сами пойдут и поведут за собой всех тех, кто будет иметь НЕОСТОРОЖНОСТЬ в них поверить, ПОД ЛЮБЫЕ, для них ЛИЧНО – финансово обеспеченные ЗНАМЕНА...

5 Сергей-Херсон  
0
СЕРГЕЙ НИКОЛАЕВИЧ, А Вы Волгу к какой группе относите?

6 Олег  
0
Политик...политикан....
Скоро день рождения Ильича, поэтому вспомнились слова Ленина:
«Всемирный опыт буржуазных и помещичьих правительств выработал два способа удержания народа в угнетении. Первый — насилие... Но есть другой способ... Это — способ обмана, лести, фразы, миллиона обещаний, грошовых подачек, уступок неважного, сохранения важного» (т. 31, с. 158).
А вот главное отличие политика от политикана (имхо) - неспособность врать.
«... искренность в политике есть вполне доступное проверке соответствие между словом и делом» (т. 32, с. 259).
С уважением!

7 Сергей-Херсон  
0
- неспособность врать. - Неспособность и не желание. Если я не хочу, то меня ни кто не в сихал заставить. Даже когда я был ещё ребёнком. А с возрастом этот нрав только усилился и окреп.

8 Гусь  
0
Зависть - не лучшее качество.
Может и обижу кого, но от материала остался горьковатый осадок:
"Я вся такая молодая и красивая, а еще умная. А он (богатей, кум королю - сват президенту заграничному)
берет в жены старую седую интриганку, умеющую что-то такое, чего я не умею".

Наверное мой пост обидный и модератор его сейчас удалит. Может и не надо Волге читать такую правду.
Просто в политике нет ангелов и человек чести, мечтающий стать ФИГУРОЙ, вынужден "наступать на
горло своей песне".
Для львовян эти слова Волги быть может что-то хорошее о нем говорят, а для тех, кто понимает что и
почему происходит (и что не происходит) ... shy

9 Кирилл  
0
При объединении партий каждая из них кроме своего имиджа приносит в общую копилку и свои "грехи". У СПУ и СДПУ(0) "грехов" больше чем имиджа. Так ,что изначально эти пируэты с т.н. их объединением положительного результата не дадут.
А если понятливый ГУСЬ понимае больше чем остальные-то почему-бы и не прояснить ситуацию. А то общие рассуждения с умным видом производят впечатление , что пернатый с умным видом просто умничает

10 Гусь  
0
"...пернатый с умным видом просто умничает..."

А что ещё остаётся делать "во дни сомнений, во дни тягостных раздумий о судьбах моей Родины",
если даже единственную надежду и опору вот-вот силком изо рта вырвут нацики проклятые.
А на счет "знает и молчит",- так знамо дело: "слово серебро, а молчание - золото".
tongue


1-10 11-19
Форма входа
Календарь новостей
«  Апрель 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Поиск
Друзья сайта
Copyright MyCorp © 2023